Студентки Факультету філології Юлія Левандівська (освітня програма Польська мова і література, друга – англійська, ОР бакалавр) та Ірина Капущак (освітня програма Польська мова і література, ОР магістр) отримали можливість за програмою мобільності Erasmus+ весняний семестр навчатися в Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Польща). Відбулася перша зустріч студенток з представниками ректорату, деканату та викладачами Академії.
Щиро вітаємо студенток і бажаємо провести цей семестр цікаво та з користю для себе.
![](https://ksm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/125/2023/02/spotkanie11-50445313-300x225.jpg)
![](https://ksm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/125/2023/02/spotkanie222-27.02.23-300x225.jpg)
![](https://ksm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/125/2023/02/spotkanie333-_50460673-300x225.jpg)