Двогодинна зустріч-бесіда студентів 2 курсу полоністики ПНУ імені Василя Стефаника з доброю приятелькою, другом, колишньою викладачкою кафедри слов’янських мов, закоханою в Івано-Франківськ, ад’юнктем Інституту славістики Польської Академії Наук (Варшава) д-р Габріелою Аугустиняк-Жмудою. Пані доктор розказала не тільки про новітні напрямки світової соціолінгвістики, але й познайомила студентів з відомими науковцями Інституту славістики – працями професор Анни Зєлінської, професор Гелени Красовської, професор Ніколь Долови-Рибінської та інших.
Це було неймовірно, захоплююче, весело, цікаво та настановчо, бо на третій день діалектологічно-етнографічної та соціолінгвістичної практики студенти могли отримати відповіді на питання – як не боятися брати інтерв’ю?
Що таке мовна біографія? Як стати добрим дослідником? Дякуємо пані Габріелі!!! Сподіваємося на наступні зустрічі!! ![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![😂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1/16/1f602.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![](https://ksm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/125/2023/06/16061-300x169.jpg)
![](https://ksm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/125/2023/06/1606-1-300x169.jpg)