Анастасія Карпович здобула ґрант на навчання в Університеті імені Масарика (м. Брно, Чехія)

Студентка 3 курсу спеціальності “Чеська мова і літератураПрикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Анастасія Карпович здобула ґрант на навчання на в Університеті імені Масарика (м.Брно, Чехія). Протягом наступного семестру Анастасія поглиблюватиме свої знання з чеської мови, літератури та культури.

Зазначимо, що Анастасія – друга студентка спеціальності “Чеська мова і література”, яка здобула ґрант на навчання в Університеті імені Масарика протягом поточного року.

Відрадно, що Анастасія весь попередній семестр провела на стажуванні по програмі Erasmus + KA 171 в іншому чеському університеті, а саме  – в Університеті імені Палацького в м. Оломоуц.