Вітаємо першокурсників-філологів!

Кафедра слов’янських мов  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника щиро радіє новому поповненню студентів першого курсу  до нашої дружної родини!

Дорогі першокурсники!

Вітаємо вас із вступом на спеціальність полоністика в Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника! Попереду у вас цікава подорож у світ польської мови, культури та літератури. Бажаємо вам натхнення, наполегливості та нових відкриттів на цьому шляху. Нехай навчання приносить вам радість і задоволення, а кожен день у стінах університету буде сповнений нових знань, яскравих вражень та чудових знайомств!

Віримо у ваш успіх і щиро підтримуємо кожного з вас!

Вдалого старту і великих досягнень!

Бажаємо вам стати фахівцями, гідними слави прикарпатських філологів, примножити їх традиції в навчанні, науці, спорті, суспільному житті заради розквіту України.