Звітна наукова конференція студентів.

Відбулася звітна наукова конференція студентів.

За змістовні виступи з доповідями

Нагороджені грамотами:

• Міщанин Леся Романівна (магістрантка V курсу) “Мова таблоїдів: поняття таблоїзації” (науковий керівник – доц. Лазарович О.М.)
  • Жовнірович Анастасія Василівна (магістрантка V курсу “Фразеологізми у заголовках статей ЗМІ” (науковий керівник – ст.викл. Дерев”янко В.І.)

Рекомендовані до друку у збірнику наукових  праць студентів університету «Еврика-ХІХ» тези повідомлень студентів, які виступили на секційних засіданнях:

• Гресько Аліни Олегівни (магістрантки V курсу) “Ономасіологічний підхід у вивченні жаргонної лексики польської мови” (науковий керівник – асист. Ідзьо М.В.)
  • Берлад Ірини Дмитрівни (магістрантки V курсу) “Вивчення дієслова у чеській мові (науковий керівник – ст.викл. Бусіло С.)