Майстер-клас присвячений використанню віршів на уроках польської мови як іноземної

Весна за вікном – це традиційний час нашої наступної полоністичної зустрічі. Цього разу ми щиро запрошуємо вас взяти участь у методичних майстер-класах, присвячених використанню віршів на заняттях з польської мови як іноземної. Чи можна використати поезію в групі початківців? Як вибрати вірш і підготувати план занять? Як активізувати учнів? На ці питання ми намагаємося знайти відповіді разом з нашими експертами, доктором hab. професором Аґатою Роцько та Марленою Олеховською.

Деталі у додатку. Запрошуємо зареєструватися через форму на сайті: https://sbusilo.wixsite.com/ryby

Учасники отримують сертифікат, що підтверджує участь у тренінгу, а також 10 планів уроків з дидактичними іграми.

Майстер-класи відбудуться онлайн 29 квітня о 16:00 (Україна)/ 15:00 (Польща) в рамках проекту “Ryby, żaby, raki czy Rupaki? Złota dziesiątka poezji polskiej na lekcjach jpjo”, організованого Інститутом мовознавства ім. Я. Лашкаржевського Польської академії наук та кафедри слов’янських мов ПНУ, фінансованого за кошти НАВА під патронатом Генерального консульства Республіки Польща у Львові.