На Факультеті філології відбулося урочисте вручення студентських квитків

24 жовтня в актовій залі  університету  за сприяння Голови студентського сенату факультету Ярини ШИНКАРУК та представників деканату, зокрема заступника декана з виховної роботи, кандидата філологічних наук Ірини СТЕЦЬКОЇ, диспетчера Оксани БОЙКО та провідного фахівця деканату Галини ВАСИЛЬКІВ, відбулося урочисте вручення студентських квитків здобувачам освіти 1 курсу ОР Бакалавр Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Із вітальним словом із нагоди урочистостей до здобувачів освіти 1 курсу ОР Бакалавр звернувся декан факультету, доктор філологічних наук, професор Роман ГОЛОД, наголосивши на важливості збереження національної ідентичності через популяризацію рідної мови та культури.
Упродовж заходу кожна із академічних груп 1 курсу факультету виступила на сцені із самопрезентацією, ведучими дійства були студенти 3 курсу спец. 014 Середня освіта (українська мова і література) Всеволод СОКОРЧУК та Діана ДУТКЕВИЧ. Приємно, що вітали здобувачів освіти 1 курсу й випускники та студенти старших курсів нашого факультету – Анастасія ХОМЕНКО та Світлана ДЗЕСА.
Завершився захід урочистим врученням студентських квитків.
Наукових та творчих звершень і успішної самореалізації вам, дорогі першокурсники!