Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з польської мови

23 листопада 2023 року на кафедрі слов’янських мов відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з польської мови та літератури. Участь в Олімпіаді взяло 18 студентів 2-4 курсів ОП «Філологія. Польська мова і література та англійська мова»,  ОП «Філологія. Польська мова та література», ОП «Середня освіта. Польська мова та література». Завдання з польської мови підготувала Саманта Бусіло, лектор польської мови, та з польської літератури – Ірина Спатар. Комісія в складі доцентів кафедри слов’янських мов Наталії Щербій та Дарії Мицан, доцента кафедри світової літератури та порівняльного літературознавства  Ірини Спатар визначила переможців, а саме:

1 місце – Дутчак Уляна, студентка групи ПАМЛФ-31, ОП 035 Філологія «Польська мова і література та англійська мова» – 41 бал (82 %);
2 місце – Захарчук Софія, студентка групи ПМЛсо-31, ОП 014 Середня освіта «Польська мова та література» – 35 балів (70 %);
3 місце – Левандівська Юлія, студентка групи ПАМЛФ-31, ОП 035 Філологія «Польська мова і література та англійська мова» – 34 бали (68%).
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у вивченні польської мови та літератури!