На факультеті відбулася звітна наукова конференція. Робота підсекції слов’янських мов.

04.04.2024 відбулася звітна наукова конференція студентів факультету філології.
Здобувачі освіти підсекції граматики української мови під керівництвом кандитатів філологічних наук, доценток Корпало Оксани Романівни та Шербій Наталії Олегівни, а також доцента Воробця Олексія Дмитровича мали змогу представити свої наукові дослідження на такі теми та отримали відзнаки:
Марина Стефанів ” Використання поетичних форм при вивченні польської мови”, Богдан Мартин ” Мовні засоби вираження експресивності у заголовках політичних статей сучасної польської мови”, Богдан Мартин, Олеся Куриляк ” Особливості функціонування лексики та мовний менеджмент у сфері краси ( на матеріалі польської мови ), Каміла Стрельчук ” Мовні тренди XXI століття у польської мови”.
Конференція пройшла в невимушеній атмосфері, де кожен мав змогу взяти участь у науковій дискусії щодо репрезентованих доповідей. Учасники активно ставили запитання,  ділилися досвідом написання поточних кваліфікаційних робіт. Результати виголошених виступів рекомендовано до друку в студентських наукових збірниках.
                                                                    Дякуємо всім за участь та бажаємо нових наукових здобутків!