Бал Незалежної Польщі

13 листопада 2018 року студенти спеціальності «Польська мова і література» разом з викладачами та прихильниками кафедри слов’янських мов організували бал у стилі 20-х років з нагоди 100-річчя незалежності Польщі. Поважних гостей привітав керівник кафедри проф. Микола Лесюк. Студенти з хореографічного ансамблю Таня Андрейчук та Владислав Шапорда затанцювали вальс (музика Йогана Штрауса), завдяки чому зуміли створити настрій і перенести гостей в атмосферу 1920-х років. Пісні Ганни Ордонувни про любов заспівали для присутніх  талановиті студентки Анастасія Хоменко, Ліна Гресько та Христина Піцак. Усі гості мали можливість вивчити полонез під керівництвом Саманти Бусіло, викладача польської мови, яка організувала цей чудовий вечір. Був також конкурс на краще знання культури та історії Польщі. На кінець вечора усі заспівали шлягер міжвоєнного двадцятиріччя Мечислава Фога: „Це остання неділя“.