ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У 9 ЛЕКЦІЯХ ДЛЯ ПОЛОНІСТІВ

30 жовтня розпочинаємо свято полоністів , яке триватиме до травня і складатиме 9 зустрічей, присвячених питанням літературознавства та мовознавства, у тому числі глотодидактику польської мови як іноземної. Серед запрошених лекторів будуть видатні вчені з Варшавського університету, Університету кардинала Стефана Вишинського та Університету Гданська.
Ми щиро запрошуємо всіх студентів, які бажають взяти участь до реєтрацїї !
Дeталі зустрічі в описі заходу.
Першу лекцiю читає проф. доктор хаб. Ельжбета Віхровськa пт. Станіслав Август Понятовський, останній король Речі Посполитої та його “лицарська школа”. Це перша зустріч із серії 9 ЛЕКЦІЙ ДЛЯ ПОЛОНІСТІВ. Лекції присвячені літературі і мовознавству та організовані Варшавським університетом спільно з Підкарпатським Університетом у рамках програми, що фінансується Національним агентством з академічного обміну РП.
Лекція відбуватиметься онлайн Реєстрація учасників: https://forms.gle/4q7aq6B9s3vqqnnYA