Микола Ціник, студент IV курсу факультету філології Прикарпатського університету ім.Василя Стефаника (спеціальність «Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська»),  виграв участь у спільному  проєкті університету ім.Адама Міцкевича та університету ім.Альфреда Нобеля у Дніпрі  „Uczymy polskiego na Ukrainie!”. Метою проєкту є підготовка 30 осіб, які проживають в Україні та є студентами  спеціальностей гуманітарного профілю (майбутні вчителі та лектори польської мови, науковці та дипломати).

Програмою  передбачено  166 годин навчання онлайн з використанням найновіших технологій  для поглибленого вивчення польської мови, культури та історії.

Реалізація проєкту буде відбуватися з 1/11/2020 до 31/08/2021.

Проєкт фінансується  Польським національним агентством з питань академічного обміну  (NAWA) в рамках програми  „Promocja języka polskiego”.