Практична підготовка студентів

29 березня 2021 року відбулася настановча конференція з організації першої виробничої (навчально-виховної) практики в школі. Організатором цієї наради була кафедра слов”янських мов (керівник – доцент Лазарович О.М.). Цьому передувала велика підготовча робота, оскільки практика починається в умовах каратнну в дистанційній формі. З великим розумінням поставилися до організації практики директори та вчителі шкіл міста та області. У нараді взяли участь керівники-методисти з профільних кафедр (слов”янських мов та української мови), методисти з кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика та кафедри загальної та клінічної психології.

Студенти отримали цінні поради та настанови, запевнення в тому, що всі готові їм допомагати, а тепла і позитивна атмосфера, яка панувала на конференції, налаштувала їх на творчу працю, пошуки та реалізацію тих знань, які вони отримали в університеті, у першій своїй практичній діяльності.

Бажаємо студентам успіхів у проходженні першої практики!