Заняття в “Полоністичній онлайн-школі” для учнів Гутівського ліцею Солотвинської селищної ради

Розпочалися заняття з польської мови у Гутівському ліцеї Солотвинської селищної ради Івано-франківського району Івано-франківської області, що проводяться у рамках пілотного проєкту “Полоністична онлайн-школа”. Сьогодні вчителювали доценти кафедри слов’янських мов Дарія Миронівна Мицан та Оксана Романівна Корпало. На заняття завітали учні 9-11 класів. Дарина Миронівна повела учнів у світ польської Великодної ночі, увесь час порівнюючи наше українське та польське свято, приготування до нього та його символіку. Сьогодні ми вивчили привітання, ряд слів, пов’язаних з Великоднем, назву окремих речей, без яких це свято уявити важко. На останок учні отримали цікаве домашнє завдання. Цікаво чи спробують його виконати?