Відбулася вчена рада факультету філології

25 березня 2022 року відбулася вчена рада факультету філології, на якій було обговорено освітньо-наукову програму “Філологія” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія галузі знань 03 Гуманітарні науки. До обговорення зазначеної програми були запрошені колеги з факультету іноземних мов – декан факультету – проф. Наталія Яцків та завідувач кафедри англійської філологі – проф. Яків Бистров.

Також на вченій раді обговорили особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану, зокрема члени вченої ради факультету затвердили надання індивідуальних графіків студентам денної форми навчання, котрі займаються волонтерською діяльністю, програму академічної мобільності для студентів інших ЗВО; загалом були розглянуті різні аспекти діяльності факультету.

Дякуємо за плідну співпрацю!