Стипендіатка Інституту славістики ПАН Олена Пелехата виступила на семінарі з циклу Sławistyczne środy IS PAN у Варшаві

У рамках програми підтримки українських науковців, організованої Польською Академією Наук, доцентка кафедри слов’янських мов Олена Пелехата є стипендисткою Інституту Славістики ПАН, Варшава (керівник – Габріела Аугустиняк-Жмуда, ад’юнктка ІС ПАН). 8 червня доц.

Олена Пелехата виступила на семінарі з циклу Sławistyczne środy IS PAN у Варшаві з підсумковим рефератом, який присвячений дослідженню проблеми мовних самоідентифікацій (чотири вікові групи) на матеріалі анкет, зібраних у 2019-
2022рр. Представлений рапорт є частиною соціолінгвістичного дослідження, яке обіймає проблеми мовної ідеології та управління мовою, що передбачає аналіз функціонування польської мови в Івано-Франківську (давньому Станіславові).