Вічна пам’ять

10 жовтня 2022 року відійшла у вічність багаторічна  викладачка кафедри слов’янських мов, кандидатка філологічних наук, доцентка Берегова Тетяна Іванівна. Вона народилася в 1947 році в м. Спаск-Дальній Приморського краю в сім’ї службовців. Навчалася в Івано-Франківському державному педагогічному інституті, який закінчила в 1970 році. У 1982 році в Москві захистила дисертацію з російської мови та отримала науковий ступінь кандидата філологічних наук. На кафедрі слов’янських мов Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника працювала від 1976 року, викладала мовознавчі дисципліни на відділенні російської мови і літератури. Коли російське відділення перестало функціонувати, вийшла на пенсію.

Тетяна Іванівна була щира, відверта, комунікабельна людина, високопрофесійний викладач, її любили і поважали колеги по кафедрі та студенти. Вона залишила добру пам’ять про себе у всіх, хто з нею працював, кого вона вчила і хто її знав. Хай спочиває з Богом!