Асистентська педагогічна практика маґістрів

27 лютого 2020 р. студенти першого курсу полоністики разом зі студентками магістратури Христиною Гарват та Іриною Гарасим’юк і доц. кафедри слов’янських мов Наталією Дорогович відвідали Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

Працівники та волонтери розповіли про історію та напрями діяльності Центру, ознайомили відвідувачів із сучасною польською бібліотекою з міжнародною бібліотечною системою МАК+, радіостудією та ін. Завдяки гостинності ЦПКіЄД студенти мали змогу спілкуватися польською мовою, яку вивчають на заняттях з практикуму, в автентичному середовищі та дружній атмосфері.
Захід відбувся в рамках асистентської педагогічної практики студентів магістерського рівня.