Звітна наукова конференція викладачів

7 квітня 2021 р.  викладачі кафедри слов’янських мов узяли участь у дистанційній звітній науковій конференції.

Зі вступним словом виступив завідувач кафедри слов’янських мов,  професор Лесюк Микола Петрович, який керував підсекцією “Слов’янські мови”, секретарювала – доцент Дарія Мицан.

Захід пройшов в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Далі відбулося обговорення таких доповідей:

1. Про словник мови художніх творів Василя Стефаника. Доповідач проф. М.Лесюк
  2. ‘Wodopój, labirynt, góra’ Przestrzeń w edukacji gwarancją sukcesu w uczeniu się języków
    obcych. Доповідачка магістриня, старший викладач С. БУСІЛО.
  3. Особливості перекладу творів Василя Стефаника польською мовою. Доповідачка доц. О.М. ЛАЗАРОВИЧ.
  4. Звертання як засіб репрезентації синтаксичної особи. Доповідачка доц. О.Р. КОРПАЛО.
  5.  Фразеологія, яка сидить у печінках (на прикладі слов’янських мов). Доповідачка доц. Д.М. МИЦАН.
  6. Функціонування польської мови у м. Калуш Івано-Франківської області. Доповідачка доц. О.М. ПЕЛЕХАТА.
  7. Категорія числа як визначник дієслівності віддієслівних іменників у польській та
    українській мовах . Доповідачка  доц. Н.О. ЩЕРБІЙ

На основі виступів викладачів  на секційних засіданнях буде видано збірник матеріалів тез конференції викладачів, докторантів та аспірантів.