Професійно вчимося майстерності робити світ кращим!

У рамках реалізації міжнародного  проєкту   посольства Республіки Польща та польської асоціації арт-терапії студенти полоністики викладачі факультету філології Прикарпатського університету імені Василя Стефаника 6 квітня прослухали   унікальну лекцію на тему «Потенціали візуальної арт-терапії – зростання та зміни у творчому процесі». Пані Барбара Каспршак, педагог, художник-візуаліст, арт-терапевт, терапевт нейролінгвістичного програмування, зазначила: «У своїй професійній практиці я часто була свідком змін, що відбуваються в людях під час творчої діяльності, відкриваючи нові перспективи бачення себе, розумового зростання, формування почуття особистості та відкритості для інших, створення хороших стосунків та зв’язків у групі».

Лекція супроводжувалася українським перекладом. Відповідальна за координацію реалізації міжнародного проєкту – Пелехата О.М., доцент кафедри слов’янських мов.