Перші кроки на шляху до співпраці з науковим колом Варшавського університету

Наукове коло полоністів ПНУ набирає обертів. Від жовтня (читай: часу заснування) в його межах був проведений літературний вечір, а також низка наукових дискусій, вебінарів, зустрічей з людьми, які здобули успіху в своїй професії. Зазначу, що однією з цілей товариства є співпраця з українськими та іноземними інституціями. Зараз налагоджується партнерство з науковим колом студентів Варшавського університету.

Першим кроком стали відвідини куратора кола полоністів, старшого викладача Саманти Бусіло, на зібранні згаданих партнерів. А їх науковий керівник, доктор Беата-Катажина Єндрика, пізніше гостювала в полоністів Прикарпатського університету. Гостя представила тему мовної підготовки дитини до навчання в польській школі, підводних каменів, з якими стикається педагог, розробки дидактичних матеріалів і спровокувала жваву дискусію.

Дякуємо за цікаву зустріч і плекаємо надію на подальшу співпрацю.