Відбувся захист магістерських робіт!

16 грудня
на Факультеті філології відбулися захисти дипломних робіт студенток заочної форм навчання спеціальності 035 Філологія 035.033 Слов*янські мови і літератури (переклад влючно), перша – польська. Екзаменаційна комісія у складі проф. Миколи Лесюка (голова), доц. Дарії Мицан та доц. Тамари Ткачук відзначила актуальність і новизну наукових досліджень, високий рівень підготовки фахівчинь, їх уміння та навички систематизувати мовознавчі та літературознавчі наукові джерела, робити синтезовані узагальненння і висновки, аналізувати художній текст, творчість польських письменників .
Комісія відзначила високий рівень наукових  досліджень та оцінила всі захисти по 95 балів, зокрема:  Надію Лубик (Калин) (Польський молодіжний сленг: його походження і вживання); науковий керівник – проф. Лесюк М.П.), Іванну Приймак (Образ жінки, дівчини в польському фольклорі: лексичні та фразеологічні засоби його створення); науковий керівник – проф. Лесюк М.П.), Христину Раврик (Юридична термінологія на позначення банківської діяльності та податкової системи в польській та українській мовах); науковий керівник – доц. Пелехата О.М.), Діану-Марію Ситник (Екзистенційна проблематика у творчості Марії Павліковської-Ясножевської); науковий керівник – доц. Ткачук Т.О.)
Вітаємо наших магістранток і бажаємо досягти нових професійних вершин! Пишаємося вами!