Захисти магістерських робіт завершилися

Сьогодні, 20 грудня, відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання спеціальності 035 «Філологія», 035.033 Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська.

Студенти під час захисту своїх наукових праць виявили й продемонстрували глибокі знання з обраних тем, уміння оперувати складним матеріалом, науковою термінологією. Усі  презентували відповідний науковий стиль викладу матеріалу, що свідчить про старанне опрацювання теми, ознайомлення з багатьма науковими працями польських та українських мовознавців і літературознавців. Магістри вільно володіли предметом своїх досліджень, захищали свої праці.

До уваги Екзаменаційної комісії були подані роботи: Балаж  Юлії  «Зоофразеологічна символіка в польській та українській мовах: лінгвокультурологічний аспект» (науковий керівникк. ф.н., доц. кафедри слов’янських мов Мицан Дарія Миронівна) – «відмінно», за шкалою ЄКТС– А,  (97 балів ); Васильків Галини «Хронотоп як сюжетотворчий елемент текстової канви романів  «Правік та інші часи» О.Токарчук та «Книга снів і пробуджень» Г.Пагутяк» (науковий керівник – канд. пед. наук, доц. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Мартинець Алла Михайлівна) – «відмінно»,   за шкалою ЄКТС –  А,  (97 балів ); Вірсти Тетяни  «Специфіка конфлікту в драматургії Володимира Винниченка і Габріели Запольської: типологічний аспект» (науковий керівник – канд. філ. наук, доц. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Ткачук Тамара Олексіївна) – «відмінно»,   за шкалою ЄКТС –  А,  (97 балів ); Воробця Олександра  «Спортивна лексика в польській та українській мовах» (науковий керівникк. ф.н., доц. кафедри слов’янських мов Лазарович Ольга Миколаївна) – «відмінно», за шкалою ЄКТС– А,  (97 балів ); Гушул Юлії «Концепція «нової драми» у творах Тадеуша Ружевича (на матеріалі драм «Картотека» і «Розкидана картотека»)» (науковий керівник – канд. філ. наук, доц. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Спатар Ірина Миколаївна) – «відмінно»,   за шкалою ЄКТС –  А,  (97 балів ); Гут Лесі «Особливості художнього вираження гендерних відносин у прозі Елізи Ожешко та Елізабет Гаскелл» (науковий керівник – докт. філ. наук, проф. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Девдюк Іванна Василівна) – «відмінно»,   за шкалою ЄКТС –  А,  (97 балів );  Дякун Діани«Особливості фразеологічної репрезентації польської та української мовних картин світу» (науковий керівникк. ф.н., доц. кафедри слов’янських мов Мицан Дарія Миронівна) – «відмінно», за шкалою ЄКТС– А,  (97 балів ); Лесів Христини «Мова цінностей у заголовках полонійної преси в Україні (на основі публікацій газети «Кур*єра Галіційський»» (науковий керівникмагістр., ст. викл. Бусіло Саманта-Еліжбєта) – «відмінно», за шкалою ЄКТС– А,  (98 балів ); Равлюк Мар*яни «Структурно-семантична характеристика і функціонування евфемізмів польської мови (на матеріалі кримінальної сфери)» (науковий керівникмагістр., ст. викл. Бусіло Саманта-Еліжбєта) – «відмінно», за шкалою ЄКТС– А,  (97 балів ); Усик Павлини «Специфіка художніх образів у романах Ольги Токачук «Правік та інші часи» та Валерія Шевчука»Дім на горі»  (науковий керівник – канд. філ. наук, доц. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Спатар Ірина Миколаївна) – «відмінно»,   за шкалою ЄКТС –  А,  (97 балів ).

Усі роботи оцінено найвищими балами. Вітаємо наших магістрантів  і бажаємо досягти нових професійних вершин! Пишаємося вами!