Доцентка кафедри Ольга Лазарович виступила на пленарному засіданні  обласної науково-практичної конференції “Семантика мови і тексту”

17 лютого доцентка кафедри слов’янських мов Лазарович Ольга взяла участь та виступила на пленарному засіданні  обласної науково-практичної конференції “Семантика мови і тексту”, яка була організована на базі Коломийського ліцею № 8 вчителькою української мови і літератури Чорнокожею Наталією та професоркою Інституту післядипломної освіти Марією Федунь . Конференція була організована  на пошану та з нагоди 90-літнього ювілею колишньої завідувачки кафедри слов’янських мов ПНУ, професорки Соколовської Жанни Павлівни, засновниці конференції Семантика мови і тексту . У конференції взяли участь учні старших класів Коломийського ліцею № 8, Саджавського  ліцею Коломийської міської ради,  Новицького ліцею Калуського району, Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Коломийської міської ради, кандидатка філологічних наук Трефяк Наталія, випускниця Факультету філології ПНУ, науковці Коломийського Інституту ПНУ, професор кафедри загального та германського мовознавства ПНУ Мельник Ярослав. Крім наукового спрямування, конференція мала ще і просвітницьке та професійне спрямування. Заступниця декана Факультету філології, доценка кафедри слов’янських мов Лазарович Ольга Миколаївна запросила випускників вступати  до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.