Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з польської мови та літератури

11 лютого 2022 року на Факультеті філології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з польської мови та літератури. В олімпіаді взяло участь 9 студентів 3-4 курсів спеціальності 035 Філологія та 014 Середня освіта «Польська мова та література». Головою журі була старший викладач кафедри слов’янських мов Саманта Бусіло, а членами комісії – кандидати філологічних наук, доценти кафедри слов’янських мов Наталія Щербій, Дарія Мицан та кафедри світової літератури та порівняльного літературознавства Ірина Спатар. Переможцем було визнано студентку групи ПМЛф-41 Наталію Коротку. 2 місце отримала Тетяна Джал з групи ПМЛсо-31 та 3 місце Яна Русенкевич з ПМЛф-31.  Дипломами учасників були також нагороджені: Вікторія Леник (ПМЛф-41), Мар’яна Романиця (ПМЛф-41), Ірина Капущак (ПМЛф-41), Христина Любчик (ПМЛф-41), Юлія Пастернак (ПМЛсо-41), Злата Гаврилко (ПМЛсо-31). Вітаємо студентів та бажаємо успіху в ІІ етапі Олімпіади, який пройде в квітні-травні цього року.