Засідання кафедри слов”янських мов

29 квітня 2022 року відбулося чергове онлайн-засідання кафедри слов”янських мов. Вів засідання завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Микола Лесюк.

На засіданні кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про  зміни до ОП «035.033 Філологія (Слов’янські мови і літератури (переклад включно)), перша-польська, ОП – Польська мова і література та англійська мова» і подальшого їхнього оприлюднення та обговорення на сайті кафедри, Факультету філології та ПНУ. Доповідач: гарант ОП, кандидат філологічних наук, доцент Олена Пелехата.
  2. Про рекомендації на заміщення вакантних посад доцента кафедри (Мицан Дарії Миронівни, Щербій Наталії Олегівни).
  3. Про присвоєння вченого звання доцента викладачам кафедри (Мицан Дарії Миронівни, Щербій Наталії Олегівни, Корпало Оксани Романівни).
  4. Різне.