Перша виробнича педагогічна практика для студентів ОП “Польська мова і література та англійська мова”

10 квітня відбувся захист педагогічної практики студентів 3 курсу ОП “Польська мова і література та англійська мова”. Це була перша виробнича практика для студентів, яка проходила на базі Ліцеїв 3, 10 та 23 м. Івано-Франківська з польської та англійської мови.

На захисті студенти розповіли про кількість проведених уроків, виховних та позакласних заходів, поділилися фотографіями, враженями та побажаннями.
Захист став не тільки можливістю для методистів оцінити документацію, задати запитання студентам щодо проходження практики, а й платформою для дискусій щодо вдосконалення якості надання освітніх послух на ОП.